AgroVermikulitas sodinukams ir sejai 4 litrų

AgroVermikulitas sodinukams ir sejai 4 litrų

Nauduojimo instrukcija.

Sėklų sėja

Auginant augalus po dangomis sėklos turėtų būti sumaišytos su drėgnu, smulkių dalelių AGROVERMIKULITU, tuomet supakuotos į plastikinį maišelį ir padėtos į šiltą vietą, kad sudygtų. Po sėklų sudygimo, visą turinį reikia sumaišyti su dirvožemiu arba nurūgštintomis durpėmis santykiu 1:3 (1 AGROVERMIKULITO dalis : 3 dalys dirvožemio/durpių) ir supilkite į konteinerį ar dėžutę, užpildami maždaug 5 cm sluoksnį. Augindami lauke per visą lysvės ilgį pridėkite po 1 šaukštą AGROVERMIKULITO ant 10 cm lysvės, o tada pasėkite sėklas ir užpilkite truputį grunto.

Pikavimas

Augindami augalus po dangomis, AGROVERMIKULITĄ sumaišykite su dirvožemiu arba nurūgštintomis durpėmis santykiu 1:3 (1 AGROVERMIKULITO dalis : 3 dalys dirvožemio/durpių) ir supilkite į konteinerį ar dėžutę bei pasodinkite augalų sodinukus. Augindami lauke prieš sodinimą į kiekvieną duobutę pridėkite 2-3 šaukštus AGROVERMIKULITO.

Grunto paruošimas

  • Augalų šaknų sistemoms/įsišaknijimui – sumaišyti AGROVERMIKULITĄ su nurūgštintomis durpėmis santykiu 1:1 arba leisti įsišaknyti pačiame AGROVERMIKULITE.
  • Vazoninių ir balkoninių augalų auginimui – sumaišyti AGROVERMIKULITĄ su nurūgštintomis durpėmis santykiu 1:3.
  • Hidroponiniam augalų auginimui – auginti augalus pačiame AGROVERMIKULITE.

Metinės gėlės ir daržovės

Pavasarį į iš anksto paruoštą gruntą supilkite 3.0-4.0 litrus AGROVERMIKULITO, tolygiai atskieskite 1-am m2 ir sumaišykite su gruntu iki 1-2 cm gylio, po to sulygindami grėbliu. Į paruoštą dirvožemį pasodinkite metinių augalų sodinukus.

Dekoratyviniai medžiai ir krūmai bei vaismedžiai ir vaiskrūmiai

Gėlių lysvėse arba skveruose AGROVERMIKULITAS yra naudojamas tiesiai po augalu, santykiu 3.0 litrai 1-am augalui ir jei pavyksta, sumaišykite jį su viršutiniu dirvožemio sluoksniu bei paliekite. Sodinant medžius ir krūmus – pripilkite tiesiai po augalu. Dirvožemio tręšimui aplink augančius augalus – sumaišykite su viršutiniu dirvožemio sluoksniu.

Vejos

Prieš sėdami žolę, tolygiai atskieskite 4.0-5.0 litrus AGROVERMIKULITO ant 1 m2 ir sumaišykite su gruntu sulygindami grėbliu. Jei jau turite veją, turėtumėte aeruoti iki 3-7 cm gylio su peiliais ar skarifikatoriumi. 2-3 litrus AGROVERMIKULITO tolygiai atskieskite ant 1 m2. Prieš klojant žolę iš ritinio, paruoškite gruntą tolygiai atskiesdami 2-3 litrus AGROVERMIKULITO ant 1 m2 paviršiaus ir išmaišykite sulygindami grėbliu.

  • Prekės kodas: AgroVermikulitas sodinukams ir sejai 4 litrų
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • € 3.50
  • Be mokesčių: € 2.89

Žymos: AgroVermikulitas